Nowe autobusy, linie [temat zbiorczy]

Tutaj rozmawiamy o naszych przewoźnikach autobusowych, PKS, PKP oraz drogach.
    Windows XP Firefox

autobus linii 904

Postprzez basia » 16 paź 2010, 18:45

Szanowna Pani Wójt proszę o wyjaśnienie, bo nie rozumiem, dlaczego uczniowie zostali pozbawieni normalnego dojazdu do szkoły w Długołęce i powrotu do Szczodrego? Zaczynają lekcje o godz. 8:00 więc nie ma potrzeby aby jechali autobusem 7:13 z przystanku Szczodre Szkoła przez Domaszczyn do Długołęki, kierowcy pokonanie tej trasy zajmuje około 10 min.Poza tym nie mają jak wrócić, ponieważ kończą lekcje o godzinach 12:20 autobus 13:59, lekcje 14:15 autobus 14:51 lekcje 15:05 autobus 15:51 do Szczodrego, a dlaczego my pracujący we Wrocławiu mamy problem z dojechaniem do pracy i powrotem z niej.CHODZI MI O AUTOBUS LINII 904.

Przeniesiono do innego działu, przypominam, że to nie Pani Wójt ustala rozkład jazdy a to zostało powiedziane już wiele razy na forum. Pozdrawiam. ~Bray
basia
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 paź 2010, 18:31

Reklama

    Windows XP Firefox

Odp.: autobus linii 904

Postprzez podatnik » 16 paź 2010, 20:07

basia napisał(a):Szanowna Pani Wójt proszę o wyjaśnienie, bo nie rozumiem, dlaczego uczniowie zostali pozbawieni normalnego dojazdu do szkoły w Długołęce i powrotu do Szczodrego? Zaczynają lekcje o godz. 8:00 więc nie ma potrzeby aby jechali autobusem 7:13 z przystanku Szczodre Szkoła przez Domaszczyn do Długołęki, kierowcy pokonanie tej trasy zajmuje około 10 min.Poza tym nie mają jak wrócić, ponieważ kończą lekcje o godzinach 12:20 autobus 13:59, lekcje 14:15 autobus 14:51 lekcje 15:05 autobus 15:51 do Szczodrego, a dlaczego my pracujący we Wrocławiu mamy problem z dojechaniem do pracy i powrotem z niej.CHODZI MI O AUTOBUS LINII 904.


nie tylko w Szczodrym są kłopoty, ale zaczęła się kampania wyborcza......
podatnik
 

    Windows XP Firefox

Odp.: autobus linii 904

Postprzez kotow7 » 16 paź 2010, 20:59

Pisałem o autobusach, ja wiem, że pierwszy miesiąc był rozpoznawczy, że zbierane były informacje jak to w praktyce wygląda, tak, by dopasować autobusy do faktycznych potrzeb. I wiem, ze nie dotyczy to kampanii wyborczej, bo o tym mowa była rok temu. Wiem, bo uczestniczyłem w spotkaniu na ten temat.. Sam zgłaszałem swoje uwagi i wiem, że mają być uwzględnione w korekcie połączeń. Poczekamy?
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows XP Firefox

Odp.: autobus linii 904

Postprzez Lewy » 16 paź 2010, 22:59

Z tego co słyszałem to dzieciaki ze szkoły w Długołęce nie mają się czego obawiać bo jak to powiedziała jedna z uczennic ostatnio na przystanku do swojej koleżanki(na temat kursów 904/914): "Wiesz, my nie mamy się czego obawiać bo Dyrektor ustawi rozkład jazdy tak jak będziemy chcieli!". :-D

Usłyszany autentyk! :-D
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Windows XP Firefox

Odp.: Nowe autobusy, linie [temat zbiorczy]

Postprzez kotow7 » 17 paź 2010, 20:59

Lewy, podoba mi się ten autentyk... :-D
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows Vista Internet Explorer 7

Odp.: Nowe autobusy, linie [temat zbiorczy]

Postprzez lupus » 23 paź 2010, 10:39

smiechy chichy a tak naprawde robią z nami co chcą...generalnie liczę że po wyborach skończy się ,,kadencja'' Pana Wolickiego z wydziału organizacyjnego. Gość żenuje, przygotował nowy rozkład jazdy, a po niespełna miesiącu funkcjonowania dostajemy informacje że ,,trwają prace nad nowym rozkładem''. Przecież to jest rażąca niekomeptencja urzędnika, za którą powinien wylecieć na zbity pysk, bo kompromituje urząd, i tak by się stało w każdym normalnym urzędzie, czy organie władzy. jak można mając tyle czasu przygotować taki bubel, i jeszcze pisać,,, że wszystkie uwagi są brane pod uwagę'', robiąc ludziom złudne wrażenie że ich sugestia jest istotna!

proponuje do kolesia napisać, z pogardą łaskawie odpisze po 3-4 miesiącach, że ,,nie ma pieniedzy'' ,, nie ma możliwości'' ,, nie ma potrzeby''. zbagatelizuje, umniejszy, i odniesie się tylko do wygodnych argumentów, inne oczywiście przemilczy.


brak słów
lupus
 
Posty: 31
Dołączył(a): 23 paź 2010, 10:23

    Windows XP Firefox

Odp.: Nowe autobusy, linie [temat zbiorczy]

Postprzez podatnik » 23 paź 2010, 11:37

lupus napisał(a):smiechy chichy a tak naprawde robią z nami co chcą...generalnie liczę że po wyborach skończy się ,,kadencja'' Pana Wolickiego z wydziału organizacyjnego. Gość żenuje, przygotował nowy rozkład jazdy, a po niespełna miesiącu funkcjonowania dostajemy informacje że ,,trwają prace nad nowym rozkładem''. Przecież to jest rażąca niekomeptencja urzędnika, za którą powinien wylecieć na zbity pysk, bo kompromituje urząd, i tak by się stało w każdym normalnym urzędzie, czy organie władzy. jak można mając tyle czasu przygotować taki bubel, i jeszcze pisać,,, że wszystkie uwagi są brane pod uwagę'', robiąc ludziom złudne wrażenie że ich sugestia jest istotna!

proponuje do kolesia napisać, z pogardą łaskawie odpisze po 3-4 miesiącach, że ,,nie ma pieniedzy'' ,, nie ma możliwości'' ,, nie ma potrzeby''. zbagatelizuje, umniejszy, i odniesie się tylko do wygodnych argumentów, inne oczywiście przemilczy.


brak słów


Lupus, przypomniałeś mi coś z tym że urzędas powinien wylecieć na zbity pysk.
Otóż niedawno grupa urzędników zaprosiła Janusza Korwin-Mikke na spotkanie wyborcze, zrobili to po godzinach
niby jako przyszli wyborcy chcący poznać kandydatów na prezydenta Warszawy.
I pierwsze pytanie jakie mu zadali to od czego zacznie pracę w urzędzie, uzyskali następującą odpowiedz:
A wywalę was wszystkich!
Widzisz na taką szczerość nie stać większości naszych polityków, z jednego prostego powodu większość stanowisk w urzędach
jest obsadzonych przez znajomych, rodziny, rodziny znajomych etc.
Pamiętajmy, że aby zło zwyciężyło, wystarczy aby dobrze ludzie nic nie robili.
podatnik
 
Posty: 260
Dołączył(a): 2 wrz 2010, 14:14

    Windows Vista Internet Explorer 7

Odp.: Nowe autobusy, linie [temat zbiorczy]

Postprzez lupus » 23 paź 2010, 14:50

Pan Janusz Korwin Mikke jest autorem również innych słów, które jakże trafnie oddają sytuacje w chociażby urzędach gmin

,,Jak ktoś wydaje nie swoje pieniądze, to nimi szasta''
lupus
 
Posty: 31
Dołączył(a): 23 paź 2010, 10:23

    Windows XP Firefox

Odp.: Nowe autobusy, linie [temat zbiorczy]

Postprzez kotow7 » 24 paź 2010, 10:42

Plan kursowania autobusów opracowała firma, która robiła to też dla Gminy Kobierzyce.
Od początku zakładano, że będzie korekta w planach kursowania, bo teoria teorią a praktyka praktyka. Byłem na tym spotkaniu to wiem.
Firma podkreślała, że jednym z istotnych kłopotów jest to , że miasto Wrocław jest niechętne dużej ilości autobusów w swoich granicach, że próbuje przeforsować, by linie 900 kończyły się na Kromera.
Tak więc nie do końca jest to arogancja lub niekompetencja władzy.
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows XP Internet Explorer 7

Odp.: Nowe autobusy, linie [temat zbiorczy]

Postprzez mars84 » 26 paź 2010, 13:23

Małe sprostowanie. Miasto Wrocław nie próbuje przeforsować lecz dawno przeforsowało, że autobusy linii 904 i 914 będą konczyły swój bieg na Kromera. Stanie się tak w momencie gdy oddane do użytku tramwajowego zostaną Mosty Młyńskie (odcinek od pl.Bema do Hali Targowej). Jest to efekt polityki miasta. Miasto Wrocław stawia na tramwaje... chociaż nawet Pan vice-prezydent Adamski uważa, że "priorytet dla tramwaju polega na tym, że musi się on czasem zatrzymać". Reasumując za jakiś czas mieszkańcy korzystający z linii dojeżdżających do pl.Dominikańskiego będą mieli przyjemność korzystania z przesiadek na cudownym węźle przesiadkowym jakim jest Kromera, odkorkowując w ten sposób centrum... chociaż jakoś osobówki nadal będą mogły wjechać dalej.

Mars84 (M.Wroński)
mars84
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 cze 2010, 08:49

    Windows XP Opera

Odp.: Nowe autobusy, linie [temat zbiorczy]

Postprzez Booty » 30 paź 2010, 22:44

Przypominam, że od 2listopada w życie wchodzi nowy rozkład kursowania autobusów w naszej gminie. Jestem ciekaw czy tym razem wszyscy będą zadowoleni :)
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Windows XP Firefox

Odp.: Nowe autobusy, linie [temat zbiorczy]

Postprzez Bray » 31 paź 2010, 09:09

Rozkłady jazdy zaktualizowane w temacie: viewtopic.php?f=75&t=19&start=0

Zobaczymy jak to będzie wyglądać, mam nadzieję, że już nie będzie takich problemów, że w autobusie kumulują się osoby z dwóch i ledwo się wchodzi, ja raz miałem sytuację, że byłem ostatnią osobą, która się zmieściła, dobrze że zdążyłem przynajmniej na niego :)
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Windows 7 Chrome

Odp.: Nowe autobusy, linie [temat zbiorczy]

Postprzez arek » 7 lis 2010, 20:48

Potwierdzam ze nowy rozklad jest jeszcze gorszy od poprzedniego. Brak autobusow w najbardziej oczekiwanych godzinach wieczornych przedeszystkim i w weekendy barka autobysu o 21.00 z galeri w dni robocze i weekendy i czsestotliwosc ich kursowania czy to osoby jadace na pierwsza zmiane czey druga. Albo jeszcze jadn aparodia, dwa autobusy w tej samej godzinie 904 i 934 a potem 2 godziny badz 3 niema zadnego. Takze niewiem jak glosowac na kogos z tej gminy skoro niemoga sobie w tym poradzic... Jednym slowem mowiac : TEN ROZKLAD JAZDY TO JEDN AWIELKA PARODIA!!!!!!
arek
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 lis 2010, 20:39

    Windows 7 Opera

Odp.: Nowe autobusy, linie [temat zbiorczy]

Postprzez user » 7 lis 2010, 21:52

od kiedy wprowadzili poprawiony rozkład jazdy to muszę przyznać, że autobusy jeżdżą nad wyraz punktualnie. pozytyw.
user
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 sie 2010, 20:37

    Windows Vista Internet Explorer 7

Odp.: Nowe autobusy, linie [temat zbiorczy]

Postprzez Robot 2010 » 12 lis 2010, 11:06

Witam sedrecznie.Moim zdaniem ktos niezpelna rozumu wymyslil ten rozklad.Czy ktos mi moze wytlumaczyc dlaczego czestotliwosc kursu 914 i 904 jest taka sama? W tym ,ze na lini 904 jezdzi pelen autobus a na lini 914 czesto mniej niz 20 osob.Czy poprostu nie mozna dac wiecej kursow 904 a bzabrac 914 chyba nie bo plan jest ulozony pod nowy urzad gminy a nie dla ludzi.(914 dojezdza pod nowy urzad a 904 juz nie)
Robot 2010
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 lis 2010, 11:01

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komunikacja



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników